В Україні, як і в усіх інших країнах світу, сервісне обслуговування і ремонт систем очищення Rainbow повинні здійснювати виключно офіційні представники компанії Rexair. Сервісні центри, які мають сертифікацію, обслуговують оригінальні пилососи Rainbow, модельний ряд яких був випущений після 1994 року включно. Ця дата названа тому, що саме в цьому році були розпочаті офіційні продажі повного асортименту продукції Rexair в Україні.

                             Обслуговування пилососів Rainbow по гарантії
Всі моделі пилососів Rainbow мають такі строки гарантії, протягом яких гарантійне обслуговування не оплачується:
    пилосос Rainbow - 4 роки.
 
                           Обслуговування пилососів Rainbow по закінченню терміну гарантії
Як і будь-яка техніка, пилососи Rainbow повинні експлуатуватися відповідно до правил, встановлених заводом-виробником. При дотриманні цих рекомендацій пилососи Rainbow прослужать не менше 25 років, що вже підтверджено статистичними даними компанії Rexair. А в багатьох випадках наша техніка служить набагато довше зазначеного терміну. До сих пір в світі працює велика кількість техніки Rainbow, випущеної в середині 1950-х років, а в деяких американських будинках використовується справно працююче обладнання Rexair, продане в 1940-х роках.
Впевнені, що і куплений Вами пилосос зможе справно служити кілька десятиліть, якщо дотримати просте правило: один раз в 3 - 4 роки слід провести повний техогляд і профілактичні роботи. Фахівці нашого сервісного центру виконають цю роботу, щоб підтримати повну працездатність обладнання і його вузлів на  багато років. Під час сервісу буде проведено повне розбирання і чищення всіх механічних вузлів, двигуна, контролера. У разі необхідності також будуть замінені зношені деталі.
                                       Модельний ряд Rainbow, що підлягає обслуговуванню
Наш сервісний центр зробить гарантійне (безкоштовне) і післягарантійне (платне) обслуговування пилососів наступних моделей:
    моделі сімейства D, куплені в період 1993-1999 роки;
    моделі сімейства E, куплені в період 1998-2003 роки;
    моделі сімейства E2, куплені в період з 2003 по сьогоднішній день.
Всі модельні сімейства будуть забезпечені якісним сервісом. При цьому ми враховуємо специфіку обслуговування кожної моделі і її особливості.

Виклик майстра:

Київ та Київська область

(067) 778-11-88

(095) 01-051-02

по Україні:

-НоваПошта,

-ІнТайм та інші.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ: 

+38 067 778-11-88

+38 095 01-051-02

© 2023 Rexair пылесос Rainbow Україна

Rexair World Headquarters

50 West Big Beaver, Suite 350 Troy , MI 48084 USA

rainbowsystem.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now